Porcelana gastronomiczna

Opublikowano w Gastro

Oferujemy profesjonalne wyposażenie Państwa restauracji. Porcelana gastronomiczna, którą udostępniamy jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również precyzyjnie wykonana, doskonale wyważona i praktyczna. Ponieważ wyroby porcelanowe w branży gastronomicznej są nieustannie używane i myte w zmywarkach przemysłowych oraz wyparz arkach, kładziemy nacisk na wysoką wytrzymałość materiału. W trosce o satysfakcję naszych klientów, korzystamy z oferty wiodących na rynku producentów o wieloletnim doświadczeniu. Pragniemy dostosowywać się do potrzeb właścicieli restauracji, dlatego nieustannie poszerzamy nasza ofertę o nowe i estetyczne rozwiązania. Proponujemy Państwu gotowe zestawy wyrobów porcelanowych, z których każdy może wybrać dowolną ilość i rodzaj poszczególnych komponentów. Porcelana gastronomiczna obejmuje:

- płytkie oraz głębokie talerze różnych rozmiarów i kształtów;

- bulionówki w rozmaitej formie, z uchwytami lub bez;

- różnych wielkości salaterki;

- pucharki do lodów;

- filiżanki do konkretnych rodzajów kawy i herbaty;

- kubki różnych wielkości i kształtów;

- kieliszki i miseczki do jaj;

- duże misy, miski i małe miseczki;

- półmiski bufetowe dostępne w oryginalnych zestawach;

- talerze do konkretnego zastosowania np. do pizzy lub tarty francuskiej;

- sosjerki duże oraz małe;

- dzbanki do soków i gorących napojów;

- karafki;

- cukiernice i talerze do kostek cukru;

- świeczniki;

- popielniczki;

- serwetniki;

- stojaki do noży

oraz wiele innych.

Oferujemy kompleksowe wyposażenie restauracji oraz każdej innej działalności gastronomicznej. Proponujemy Państwu niezwykle szeroki wybór zastawy stołowej, wykonanej z najwyższej jakości ceramiki. Porcelana gastronomiczna to gotowe zestawy, które mogą Państwo dopasować ściśle do wnętrza swojego lokalu lub charakteru organizowanej uroczystości. Oferowana przez nas zastawa stołowa jest wykonywana przez bawarskiego producenta Seltmann Weiden, który posiada ponad stuletnią tradycję i bardzo bogate doświadczenie w dziedzinie wyrobów porcelanowych. Każdy pojedynczy element to prawdziwe dzieło sztuki, które ozdobi Państwa stoły i umili czas gościom.

Meran to piękna biała porcelana o gładkiej formie i wysokim połysku. Jest tradycyjną zastawą stołową o opływowym kształcie. Powierzchnia talerzy, misek i miseczek została całkowicie wygładzona, co nadaje im delikatny charakter. Sprawdza się zarówno jako elegancka zastawa w minimalistycznym stylu na dowolną uroczystość, jak i do użytku na co dzień. Dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru oraz w różnych kształtach, w tym również nowoczesnych, prostokątnych.

Compact to piękna porcelana gastronomiczna o okrągłym kształcie poszczególnych komponentów. Dzięki unikalnej formie idealnie harmonizuje z przytulnym wnętrzem restauracji. Dostępna jest zarówno w podstawowej postaci bez zdobień, jak i z czterema możliwymi dekorami do wyboru.

Imperial to unikalna porcelana gastronomiczna, ozdobiona poprzecznymi żłobieniami. Jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych w postaci oryginalnych dekorów lub jako w wersji gładkiej, podstawowej. Pasuje do wnętrz urządzonych w stylu tradycyjnym.

Practika to zastawa stołowa o nowoczesnych kształtach, która odpowiednio ozdobiona dekorami, może być również wykorzystana w stylowym wnętrzu. Jej wygodna forma i minimalizm sprawiają, że jest ona bardzo praktyczna w użyciu i łatwa w konserwacji.

Lukullus to bardzo atrakcyjna porcelana gastronomiczna dostępna w dwóch wariantach: klasycznym ozdobnym oraz prostym minimalistycznym. W zależności od wyboru poszczególnych komponentów, można ją idealnie dopasować do charakteru wnętrza oraz konkretnej uroczystości.

Merina to ozdobny zestaw porcelanowy w kilku wariantach do wyboru. Pasuje idealnie do przytulnych wnętrz urządzonych w rustykalnym stylu. Jest udekorowana ozdobną falbanką, co dodaje jej subtelnej elegancji.

Riviera to porcelana gastronomiczna o stylowym charakterze. Posiada wyraźne żłobienia, dzięki którym pasuje do restauracji urządzonej w stylu retro. Jej unikalna forma sprawia, że nadaje restauracji przytulny, ciepły charakter.

Salzburg jest bardzo elegancką zastawą porcelanową, udekorowaną żłobionymi dekorami oraz motywami roślinnymi. Harmonizuje zarówno z przytulnym, wystrojem wnętrza, jak i stylową restauracją. Pasuje do wytwornych, tradycyjnych dań.

Top Life to minimalistyczna zastawa stołowa, której elegancji dodaje oryginalny kształt. Unikalna forma kubków, filiżanek i dzbanków tej porcelany sprawia, że jest ona znakomitą ozdobą nowoczesnego wnętrza.

Toscana to klasyczna porcelana gastronomiczna o tradycyjnym wzornictwie. Posiada zaokrąglony kształt i pasuje do wnętrz urządzonych w stylu retro oraz małych, przytulnych kawiarni.

Luxor to bardzo elegancka porcelana, która posiada stylowe wykończenie w postaci stylowej linii. Na oryginalny wygląd wpływa zarówno kształt filiżanek, dzbanków i waz do zupy, ale również zestaw półmisków bufetowych, które ułożone w odpowiednim kształcie tworzą przepiękny kwiatowy motyw.

Marienbad to niezwykle stylowa porcelana gastronomiczna, która harmonizuje z bardzo eleganckim wystrojem wnętrza. Posiada liczne żłobienia w klasycznym stylu oraz kilka bardzo ozdobnych dekorów do wyboru. Pasuje do pięknych antyków i błyszczących obrusów. Współgra z wykwintnymi daniami sporządzonymi według tradycyjnych przepisów.

Savoy to nowoczesna zastawa stołowa, której prosty, chłodny charakter dodaje wyrafinowanej elegancji. Innowacyjne kształty poszczególnych komponentów pozwalają uzyskać praktyczne i bardzo efektowne rozwiązanie.

Bufet Gourment to porcelana gastronomiczna, stanowiąca wyposażenie gastronomii wykonującej ciepły i zimny bufet. W skład zestawu wchodzą rozmaitych rozmiarów półmiski i miseczki do poszczególnych sosów, zakąsek i dań. Nowoczesne, prostokątne rozwiązanie pozwala zaoszczędzić wiele miejsca na stole.

Mandarin to klasyczna zastawa stołowa o prostych kształtach, dzięki którym pasuje do dowolnego wnętrza i każdej uroczystości. Jej prosty projekt i doskonałe wyważenie gwarantuje praktyczność i uniwersalność.

Kontakt