Wyposażenie dla restauracji

Opublikowano w Gastro

Oferując wyposażenie dla restauracji i hoteli sprzedajemy wyroby najlepszych producentów. W naszym katalogu znajdą państwo doskonałej jakości zastawę porcelanową bawarskiej firmy Stelmann Weiden , która dzięki stuletniej tradycji i doświadczeniu w projektowaniu i wykonywaniu przedmiotów ceramicznych, udostępnia wyroby wolne od wad. Piękna porcelana gastronomiczna świadczy o prestiżu restauracji, dlatego powinna być dobrana bardzo ostrożnie i starannie. Oferujemy sprzedaż zestawów naczyń porcelanowych, których komponenty wybierają Państwo sami. Każda gama wyrobów porcelanowych zawiera płaskie i głębokie talerze o różnej wielkości i przeznaczeniu, misy, miski i miseczki, różnej wielkości filiżanki do poszczególnych rodzajów kawy i herbaty, wazy, sosjerki i bulionówki, półmiski o konkretnym przeznaczeniu, a w tym talerze do tarty, pizzy i ciasta, zestawy stołowe, składające się z solniczki, pieprzniczki i pojemników do octu i oliwy, a także świeczniki, serwetniki, wazony oraz popielniczki i wiele innych. Poszczególne zestawy dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych z możliwością wyboru ilustracji lub dekoru pasującego do wystroju wnętrza. Możliwe jest również wykonanie logotypu restauracji na porcelanie.

Wyposażenie dla restauracji obejmujące wysokiej jakości porcelanę Stelmann Weiden to zestawy:

Meran, czyli klasyczna zastawa stołowa w białym kolorze. Posiada tradycyjny kształt o nowoczesnym, opływowym wykończeniu. Dzięki temu połączeniu, porcelana ta nadaje się zarówno do wnętrz urządzonych w stylu retro, jak i współczesnych, prostych mebli. Płaskie i głębokie talerze oraz miski z tej serii posiadają oryginalny łódkowy kształt, który nadaje potrawom wyrazu i elegancji całej kompozycji.

Compact to elegancka zastawa stołowa, która składa się z elementów o tradycyjnym okrągłym kształcie. Jest dostępna w wariancie podstawowym, jako biała porcelana lub z kilkoma stylowymi dekorami do wyboru. Dzięki zaokrąglonej formie idealnie harmonizuje z przytulnym wnętrzem restauracji.

Imperial to unikatowa zastawa porcelanowa. Jej elementy posiadają żłobioną formę z kilkoma dekorami do wyboru lub z motywem kwiatowym. Wzornictwo w stylu angielskim tej porcelany pasuje do wnętrz stylowych i eleganckich.

Practika to nowoczesna zastawa stołowa o prostych kształtach. Jej wariant podstawowy bez zdobień idealnie współgra z minimalistycznym wnętrzem restauracji. Możliwy jest wybór odpowiedniego dekoru, który nada wyrazu jej elementom i dopasuje nawet do restauracji wyposażonej w antyki. Posiada bardzo praktyczną formę każdego pojedynczego komponentu.

Lukullus to zastawa stołowa o uniwersalnym zastosowaniu. Jej prosty kształt z subtelnie zaakcentowanymi szczegółami pozwala dopasować ją zarówno do eleganckich wnętrz restauracji, jak i gospodarstwa domowego. Charakteryzuje się wieloma kombinacjami rozwiązań, które przesądzają o stylu kompozycji.

Merina jest bardzo elegancką zastawą stołową ze stylowym wykończeniem w postaci falbanki. Posiada zaokrąglone kształty poszczególnych elementów i jest dostępna w kilku wariantach z kolorowymi dekorami do wyboru. Nadaje całości bardzo ciepły charakter. Doskonale harmonizuje z eleganckimi lub przytulnymi kawiarniami i restauracjami urządzonymi w stylu rustykalnym.

Riviera to stylowa zastawa stołowa. Posiada unikatowy wzór w postaci wyżłobionego kształtu oraz motywów roślinnych. Harmonizuje z ciepłym wnętrzem kawiarni i restauracji.

Salzburg to zastawa stołowa, która stanowi idealne wyposażenie restauracji w bardzo eleganckim stylu. Posiada bardzo ozdobny kształt i dostępna jest również z bordowym dekorem kwiatowym do wyboru. Dzięki niezwykłej elegancji i barokowemu charakterowi współgra z wytwornym wnętrzem restauracji pełnej antyków. Jej zastosowanie to bardzo eleganckie przyjęcia, w tym również weselne.

Top Life to zastawa stołowa o unikatowym kształcie. Na jej nowoczesny styl składa się minimalizm i gładka powierzchnia oraz wygięta forma talerzy, co nadaje im awangardowego charakteru. Dostępna jest w jednolitym, białym kolorze lub z oryginalnymi dekorami do wyboru. Dzięki wielu wariantom kolorystycznym może być doskonale dopasowana do wystroju wnętrza.

Toscana to zastawa stołowa, która charakteryzuje się zaokrąglonym, tradycyjnym kształtem. Dzięki temu pasuje do każdego wnętrza.

Luxor to wspaniała zastawa stołowa o przepięknym wzornictwie. Została zaprojektowana z myślą o eleganckich restauracjach. Prezentuje się wyśmienicie na stole, dzięki ciekawym rozwiązaniom estetycznym. Posiada zestaw półmisków, które tworzą unikatową kwiatową kompozycję. Dostępna jest również ze złotym lub srebrnym dekorem do wyboru.

Marienbad jest niezwykle stylową zastawą stołową, która została zaprojektowana jako wyposażenie dla restauracji, urządzonej w starodawnym stylu. Zarówno piękny zdobiony kształt, jak i trzy kolorystyczne dekory do wyboru przesądzają o jej specjalnym przeznaczeniu.

Savoy to nowoczesna porcelana stołowa, która charakteryzuje się innowacyjnymi rozwiązaniami estetycznymi. Posiada półmiski i talerze w unikalnym kształcie, które prezentują się na stole niezwykle elegancko. Pasuje do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym.

Bufet Gourment to zestaw porcelany na stół bufetowy. Zawiera ogromny wybór półmisków o różnych rozmiarach, dzięki któremu poszczególne dania prezentują się niesamowicie atrakcyjnie. Przez swoją różnorodność jest idealna na podstawowe wyposażenie gastronomii.

Mandarin jest klasyczną zastawą stołową stanowiącą wyposażenie dla restauracji i hoteli. Dzięki prostym kształtom i kilku dekorom do wyboru, może być dostosowana do każdego wnętrza.

Oferujemy sprzedaż najwyższej jakości sztućców firmy Picard&Wielputz, która projektuje wspaniałe wzory srebra stołowego o przeróżnym przeznaczeniu. Sztućce wiodącego na rynku producenta charakteryzują się wysoką wytrzymałością , elegancją oraz precyzją wykonania.

Oferowane przez nas wyposażenie restauracji obejmuje również szkło gastronomiczne czeskiej firmy Crystalex, która jest obecnie jedną z największych korporacji w tej branży. Jej szkło cechuje oryginalny design oraz wysoka jakość materiału.

Zajmujemy się sprzedażą sprzętu bufetowego firm Frilich i Yegam, który stanowi podstawowe wyposażenie dla restauracji i hotelu, w których serwowane są śniadania. Bogata oferta obejmuje zarówno podgrzewacze, jak i schładzacze oraz wszelkiego rodzaju i wielkości pojemniki, dozowniki, dyspensery, urny, bańki, karafki i wiele innych.

Kontakt