Sprzęt gastronomiczny

Opublikowano w Gastro

Oferujemy wysokiej jakości sprzęt gastronomiczny firmy Frilich oraz Yegam.

Frilich to niemiecki producent sprzętu gastronomicznego, który działa na rynku od ponad dwudziestu pięciu lat i dba o to, aby każdy bufet prezentował się niesamowicie efektownie. Firma Frilich poszerza swoją niezwykle bogatą ofertę o nowe produkty, dzięki którym właściciele restauracji i hoteli mogą skorzystać z najnowszych rozwiązań praktycznych. Ponadto kładzie bardzo duży akcent na design swoich wyrobów, aby szwedzki bufet swoim atrakcyjnym wyglądem i dopracowanymi detalami przyciągał uwagę wszystkich gości. Firma Frilich jest obecnie wiodącym producentem wytwarzającym wyposażenie gastronomii na rynku światowym. Przede wszystkim jednak gwarantuje najwyższą jakość i szeroką funkcjonalność poszczególnych komponentów. Stylowy zestaw pojemników do dżemu, dozowników do miodu lub płatków śniadaniowych oraz dyspenserów do soków i innych sprawia, że zimny lub ciepły bufet stanowi spójną kompozycję, która zachwyca każdego. Dodatkowo firma produkuje też sztućce gastronomiczne o nieprzeciętnym designie.

Sprzęt gastronomiczny firmy Frilich to:

- Dozownik do miodu wykonany z najwyższej jakości stali 18/10 o oryginalnym wzornictwie i stylowej konstrukcji. Szklany pojemnik mieści w sobie jeden kilogram płynnego miodu. Dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: srebrnym lub złotym do wyboru, w zależności od reszty komponentów. Wyróżnia się elegancką konstrukcją oraz łatwością użycia. Posiada bardzo praktyczną pompkę, która umożliwia nałożenie miodu na talerz, miskę lub bezpośrednio do filiżanki. Wysokość dyspensera wynosi 350 milimetrów, a szerokość 208 milimetrów. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, co zdecydowanie ułatwia konserwacje i umożliwia mycie w zmywarce przemysłowej.

- Dyspenser do soku w dwóch wariantach kolorystycznych: złotym i srebrnym, wykonany jest z wysokiej jakości stali 18/10 o wysokim połysku. Może być z powodzeniem myty w zmywarce przemysłowej. Umożliwia efektywne chłodzenie soku. Gwarantuje pełną higienę użycia i jest łatwy w obsłudze. Stylowe pokrycie pasuje do pozostałych komponentów zestawu. Oferujemy dyspenser do soku Frilich o pojemności:

2.5 litra, o 440 milimetrach wysokości oraz 205 milimetrach szerokości.

5 litrów, o 476 milimetrach wysokości i 230 milimetrach szerokości.

- Bańka do mleka w dwóch wariantach kolorystycznych: srebrnym i złotym. Posiada bardzo elegancki design i wykonana jest ze stali 18/10. Posiada funkcję chłodzenia. Wysoka jakość i precyzja wykonania umożliwiają mycie jej w zmywarce przemysłowej. Dostępna jest bańka do mleka o pojemności:

3 litrów, której wysokość wynosi 400 milimetrów, a szerokość 205 milimetrów;

5 litrów, o wysokości 440 milimetrów i szerokości 230 milimetrów.

- Urna do mleka Decor Cherry wykonana jest z wysokiej jakości stali 18/10 i posiada elegancką drewnianą bazę. Posiada funkcję chłodzenia i dostępna jest w dwóch wariantach: o pojemności 3 litrów lub 5 litrów.

- Dyspenser do soku, którego podstawa wykonana jest z wysokiej jakości czarnej stali. Posiada funkcję chłodzenia. Produkt musi być ostrożnie myty ręcznie, odpowiednimi detergentami. Dostępny jest w dwóch rozmiarach:

2.5 litrowy dyspenser o wysokości 283 milimetrów i szerokości 235 milimetrów;

5 litrowy dyspenser o wysokości 465 i szerokości 230 milimetrów.

- Dyspenser do soku umożliwiający utrzymanie odpowiednio niskiej temperatury napoju. Nie jest przeznaczony do mycia w zmywarce. Wykonany jest ze stali 18/10 i posiada bardzo eleganckie przykrycie, które pasuje do pozostałych komponentów serii. Dostępny jest w dwóch wariantach:

o pojemności 2.5 litra, wysokości 383 milimetrów i szerokości 235 milimetrów;

o pojemności 5 litrów, wysokości 465 i szerokości 230.

- Pojemniki do dżemu dostępne w dwóch wersjach: podstawowej lub pozłacanej. Zestaw składa się z eleganckiej tacy, wykonanej ze stali 18/10 oraz dwóch, trzech, czterech lub pięciu słoiczków z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Każdy pojemnik posiada własną łyżeczkę do nakładania dżemu. Pojemność słoiczków wynosi 0.6 litra, a wysokość 180 milimetrów. Zestaw jest bardzo łatwy w użyciu oraz konserwacji. Może być myty w zmywarce przemysłowej.

- Dozownik do płatków to niezbędnik na każdym bufetowym stole śniadaniowym. Jest to zestaw czterech pojemników o pojemności 1.5 litra. Taca została wykonana ze stali 18/10, a pojemniki z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które z powodzeniem może być myte w zmywarkach przemysłowych. Wysokość zestawu wynosi 290 milimetrów, a szerokość 600 milimetrów. Dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: srebrnym i pozłacanej.

- Dozownik do płatków

- Okrągły schładzacz wykonany z najwyższej jakości stali 18/10 o średnicy 400 milimetrów (dostępny również w mniejszym wariancie o średnicy 300 milimetrów) i wysokości 58 milimetrów. Jest talerzem służącym do utrzymania optymalnie niskiej temperatury podanej potrawy, dzięki specjalnym wkładom, które powinny być trzymane przed podaniem przez 6 godzin w zamrażarce. Jego konserwacja wymaga ostrożności w czyszczeniu. Nie jest przeznaczony do mycia w zmywarce. Jest to podstawowe wyposażenie dla gastronomi stosowane w krajach zachodnich, często jednak lekceważone w polsce.

- Prostokątny schładzacz wykonany ze stali 18/10 z wymiennymi wkładami chłodzącymi i porcelanowym półmiskiem.

- Roltop do schładzacza okrągłego

- Roltop do schładzacza prostokątnego

- Misa z trzema lub pięcioma karafkami o pojemności 1.2 litra. Posiada podwójne ścianki i wykonana jest z wysokiej jakości stali. Wysokość zestawu wynosi 320 milimetrów, a szerokość 350 milimetrów.

- Karafka do napojów o pojemności 1.2 litra wykonana ze stali. Posiada błyszczące wykończenie. Jej wysokość wynosi 310 milimetrów a średnica podstawy 165 milimetrów. Jest dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych: srebrnym i złotym.

-Dyspenser o napojów o pojemności 5 litrów o ciekawym, nowoczesnym wykończeniu. Może posiadać różną kompozycję frontu w zależności od przeznaczenia: do mleka, soku jabłkowego, pomarańczowego lub multiwitamina. Wykonany jest z wysokiej jakości plastiku, przeznaczonego do mycia w zmywarce. Posiada funkcję chłodzenia. Wysokość dyspensera wynosi 540 milimetrów, a szerokość 300 milimetrów.

- Blok drewniany do sera o możliwych wysokościach do wyboru: 120, 165, 210 milimetrów.

- Misa do serwowania o pojemności 0.3, 0.6, 0.9 litra. Wykonana jest z białej porcelany. Posiada bardzo praktyczny pojemnik do lodu oraz stalowe nogi.

- Miska bufetowa, której podstawa wykonana jest ze stali 18/10. Jej pojemność wynosi 2 litry.

Yegam to włoska firma, która udostępnia najwyższej jakości sprzęt gastronomiczny do podgrzewania potraw podanych na stole bufetowym. W doborze odpowiednich produktów kładzie nacisk na jakość oraz prostotę wykończenia, co owocuje wysokiej wytrzymałości wyrobami o eleganckim designie.

- Termos wykonany z wysokiej jakości stali. Może posiadać 300, 600, 950 mililitrów, 1.2, 1.5 litra do wyboru. Podtrzymuje bardzo wysoką temperaturę kawy lub herbaty.

- Urna do wrzątku Odin 16330 o pojemności 12 litrów, wykonana z wysokiej jakości stali. Posiada ozdobne, pozłacane nogi.

- Urna do wrzątku Odin 16334 o pojemności 12 litrów. Wykonana jest ze stali 18/10.

- Urna do wrzątku Odin 16350 o pojemności 18 litrów. Posiada pozłacane nogi i wykonana jest w całości ze stali 18/10.

- Podgrzewacz Smart o pojemności wynosi 6.5 litra.

- Podgrzewacz Smart o pojemności 4.5 litra.

- Podgrzewacz 1540 o pojemności 8 litrów. Posiada podłużny kształt. Wykonany jest ze stali 18/10.

- Podgrzewacz Odin 12310 o pojemności 8 litrów.

- Podgrzewacz Odin 1234D o pojemności 8 litrów.

- Podgrzewacz Odin 1241D o pojemności 6.5 litra.

- Podgrzewacz Odin 1244D o pojemności 6.5 litra.

- Podgrzewacz Euri 1271D o pojemności 8 litrów.

- Podgrzewacz Euri 1281D o pojemności 6,5 litra.

Kontakt