Wyposażenie do gastronomii

Opublikowano w Gastro

Nasza firma oferuje sprzedaż sprzętu do hoteli i restauracji wiodących na rynku producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno porcelanowe zastawy stołowe, jak i szklane naczynia do napojów, najwyższej jakości sztućce oraz wyposażenie szwedzkiego bufetu.

Nakrycie stołowe to nasza pasja, którą pielęgnujemy od wielu lat. Każde pojedyncze naczynie jest dla nas dziełem sztuki, które zasługuje na miejsce w odpowiednim kontekście. Dlatego tak ważne jest dla nas, aby cała kompozycja była spójna i niesamowicie efektowna. Z zamiłowaniem dekorujemy stoły, udostępniając wysokiej jakości wyroby porcelanowe, szklane i stalowe oraz doradzając naszym klientom. Naszym celem jest zadowolenie gości hoteli oraz restauracji, dlatego chętnie współpracujemy z osobami działającymi w branży gastronomicznej i staramy się jak najlepiej dobrać zastawę stołową do charakteru danego wnętrza lub uroczystości. Dbamy przy tym o każdym najmniejszy nawet szczegół, aby pojedyncze elementy doskonale harmonizowały ze sobą oraz z wystrojem restauracji. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że każde przyjęcie posiada swój własny styl i wymaga innej oprawy. Oferujemy wobec tego szeroki wybór serwisów i szkła kryształowego, aby uroczystość mogła być zaplanowana w każdym calu.

Naszym celem jest, aby stół był główną atrakcją wieczoru. Wiemy, jakie znaczenie mają potrawy na każdym przyjęciu. Naszym zadaniem jest ich zaakcentowanie poprzez dobranie odpowiedniej zastawy stołowej i zaprezentowanie dań w sposób możliwie najlepszy. Oferowane przez nas wyposażenie do gastronomii pozwala w sposób atrakcyjny dla gości podać każdą potrawę. Smak i aromat to zadanie dla mistrza sztuki kulinarnej. Nasze wyroby uzupełniają walory smakowe i zapachowe, pozwalając spektakularnie zaprezentować każde danie.

Wyposażenie do gastronomii, jakie oferujemy obejmuje:

- Zastawę stołową renomowanej firmy Seltmann Weiden, która posiada bogatą tradycję i ponad stuletnie doświadczenie. Wyroby tego bawarskiego producenta są wykonane z najwyższej jakości ceramiki przy użyciu sprawdzonej techniki, dzięki której poszczególne komponenty zestawów są pozbawione wad i charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Wybór zastawy stołowej Seltmann Weiden jest ogromny i nieustannie poszerzany. Obejmuje kolekcje takie jak:

Meran

Compact

Imperial

Practika

Lukullus

Merina

Riviera

Salzburg

Top Life

Toscana

Luxor

Marienbad

Savoy

Bufet Gourment

Mandarin

- Najwyższej jakości sztućce niemieckiej firmy Picard&Wielputz, która udostępnia szeroki wybór zestawów srebra stołowego o dowolnym wzornictwie i przeznaczeniu. Każdy komplet posiada do wybory również narzędzia do podawania potraw. Dzięki temu mogą Państwo wybrać dla swojej restauracji całkowicie spójny zestaw stołowy. Wyposażenie do gastronomii w postaci sztućców to detal, ale niezwykle ważny w dekoracji stołu. Jest elementem sztuki użytkowej, który musi być jednocześnie bardzo wytrzymały i praktyczny. Spośród wyrobów firmy Picard&Wielputz oferujemy sprzedaż takich zestawów jak:

Ventura

Ticino

Piano

Portofino

Aradena

Bellevue

Gala

Girona

Villago

Montego

Antaris

Tools

Pasadena

Modena

Lugano

Ancona

Amalfi

Ligato

Palazzo

Novara

Altfaden

- Szkło gastronomiczne czeskiej firmy Crystalex, która wyposaża hotele, restauracji oraz sklepy w całej Europie. Czeskie fabryki szkła gwarantują wykonanie i design na najwyższym poziomie. Jest dużą korporacją, która skupia w sobie wiele poszczególnych firm, zajmujących się produkcją wyrobów szklanych. Crystalex oferuje wszelkiego rodzaju szkło proste i ozdobne dla dowolnej działalności gastronomicznej oraz gospodarstw domowych. Udostępnia również produkty wykonane ręcznie i eleganckie szkło kryształowe.

- Sprzęt gastronomiczny do bufetów szwedzkich niemieckiej firmy Frilich oraz włoskiej firmy Yegam, które zapewniają najwyższą jakość podania i łatwą obsługę poszczególnych wyrobów. Bufet szwedzki zarówno ciepły, jak i zimny powinien prezentować się jak najlepiej, aby skusić gości. Piękno podania powinno być połączone z dostępnością, dlatego korzystamy z najlepszych rozwiązań praktycznych i estetycznych tych dwóch producentów. Proponujemy państwu naczynia i sprzęt bufetowy w kilku wariantach kolorystycznych i pojemnościowych do wyboru oraz zachęcamy do skorzystania z oferty gotowych zestawów, które zapewniają spójna kompozycję. Wyposażenie do gastronomii w zakresie sprzętu bufetowego obejmuje:

Podgrzewacze okrągłe oraz podłużne o różnym kolorze i wielkości

Schładzacze tradycyjne o różnym kształcie i rozmiarze oraz w postaci urn, dyspenserów i baniek do napojów

Miski bufetowe, pojemniki i dozowniki do płatków śniadaniowych, miodu i dżemów oraz karafki i bloki

Dzięki zestawom i poszczególnym komponentom, stół stanowi zharmonizowaną całość kompozycyjną, składającą się z talerzy, filiżanek, kubków, misek, miseczek, waz, dzbanków, różnego rodzaju pojemników, szkła, sztućców oraz elementów dekoracyjnych, takich jak świeczniki ze świeczkami i wazony z kwiatami. Wyposażenie do gastronomii oferowane przez naszą firmę pozwala stworzyć ze stołu prawdziwe arcydzieło. Należy również pamiętać o odpowiedniej oprawie w postaci starannie dobranych pod względem kolorystycznym obrusów i serwetek. Cała kompozycja powinna być przemyślana i drobiazgowo zaplanowana. Ważny jest każdy detal, aby potrawy prezentowały się wyśmienicie i urzekały nie tylko smakiem i aromatem, ale również sposobem podania.

Niektórzy twierdzą, że aby odświeżyć i uatrakcyjnić wygląd stołu, wystarczy dobór odpowiednich serwetek. Jesteśmy zdania, że każda restauracja powinna oferować podanie posiłków na najwyższej jakości naczyniach, które nie tylko będą współgrać ze stylistyką wnętrza i potrawy, ale również będą świadczyć o prestiżu miejsc a dzięki klasie i staranności wykonania. Dlatego też decydujemy się na skorzystanie z ofert producentów wiodących na rynku europejskim i światowym. Z entuzjazmem podchodzimy do każdego zamówienia, starając się sprostać najwyższym wymaganiom. Dążymy do tego, aby jak najlepiej dostosować oferowane przez nas wyposażenie gastronomii. Nasze wyposażenie do gastronomii jest nieustannie poszerzane i ulepszane w trosce o zadowolenie naszych klientów oraz ich gości.

Kontakt