Szkło gastronomiczne

Opublikowano w Gastro

Porcelanowe i szklane naczynia są nasza pasją, którą chętnie dzielimy się z właścicielami restauracji i hoteli oraz osobami zajmującymi się wszelką działalnością gastronomiczną. Sztuka kulinarna jest dla nas najważniejsza. Wspaniały smak i aromat serwowanych potraw to gwarancja sukcesu. Nasza firma stara się uwydatnić piękny wygląd poszczególnych dań, poprzez odpowiedni dobór zastawy porcelanowej, szkła kryształowego, sztućców, obrusów, serwetek i świeczników. Staramy się, aby stół stanowił spójną kompozycję z przygotowanymi potrawami oraz ze stylistyką wnętrza restauracji. Szkło gastronomiczne nie jest jedynie dopełnieniem tego zestawu, ale jednym z głównych komponentów, który bardzo często przesądza o charakterze podania. Ustawione na stole kieliszki o oryginalnym wzornictwie stanowią elegancki akcent całości kompozycji.

Nasza firma oferuje wyposażenie dla gastronomii czeskiego producenta Crystalex, który jest obecnie wiodącym dostawcą wyrobów szklanych na rynku europejskim oraz światowym. Firma ta posiada czterdziestoletnie doświadczenie oraz bogatą tradycję sięgającą końca dziewiętnastego wieku. Jest korporacją, skupiającą działalność takich firm jak Bohemia glassworks, Borské Sklo, Moser, Moravské Sklárny i Český Křištál. Crystalex zajmuje się wykonywaniem oryginalnych projektów, produkcją i dystrybucją wszelkiego rodzaju szklanych produktów, w tym również ręcznie wykonywanych i zdobionych. Crystalex jest producentem, który stawia na jakość i bogatą ofertę szkła kryształowego oraz oryginalnych zdobień swoich wyrobów. Oferuje zarówno standardowe kształty, jak i urozmaicone wzornictwo, tworząc również poszczególne modele na indywidualne zamówienie klientów. Dzięki temu możemy nieustannie poszerzać naszą ofertę, kierowaną do właścicieli hoteli i restauracji w Polsce i nie tylko.

W produkcji szkła gastronomicznego Crystalex wykonuje zarówno nowoczesne, jak i klasyczne modele kieliszków, szklanek, mis i pucharków. Współpracuje z najlepszymi projektantami, technikami i inżynierami, dzięki którym proces produkcji jest zawsze na najwyższym poziomie. My również staramy się być na bieżąco z najnowszymi trendami, aby zaoferować Państwu modne szkło gastronomiczne oparte o nowoczesne, estetyczne i wysoce praktyczne rozwiązania.

Posiadamy bogatą ofertę produktów firmy Crystalex, stanowiących najwyższej jakości szkło gastronomiczne, takie jak:

- Eva

Eva to klasyczny zestaw kieliszków z gładkiego szkła. Są doskonale wyważone i charakteryzują się dużą wytrzymałością materiału, z którego zostały wykonane. Posiadają bardzo cienki brzeg, co wpływa na komfort smakowania wina, koniaku i szampana, ale jednocześnie nie obniża wytrzymałości wyrobu.

- Angela

Angela to stylowe kieliszki wykonane z idealnie gładkiego szkła, posiadające elegancki kształt. Szkło gastronomiczne Angela cechuje mocno zintegrowana konstrukcja poszczególnych komponentów. Doskonale harmonizuje z elegancką porcelaną, ale może również zaakcentować minimalistyczną zastawę stołową. Cechuje ją idealne wyważenie i oryginalne wzornictwo.

- Claudia

Claudia to zestaw kryształowych kieliszków do szampana, wina i koniaku. Charakteryzuje je precyzja wykonania i piękny elegancki kształt. Materiał z jakiego są stworzone jest bardzo wytrzymały i gwarantuje solidne wiązanie czaszy, nóżki i podstawy. Dzięki oryginalnemu projektowi nadaje wyrazu każdej zastawie stołowej. Stanowi idealny akcent klasycznej porcelany.

- Maxima

Maxima to zestaw trzech różnych rodzajów kieliszków o klasycznym smukłym kształcie. Charakteryzuje się wysoką i niezwykle cienką nóżką, dzięki której nadaje całości niezwykle atrakcyjny wygląd. Prezentuje się idealnie na każdym stole. Mimo delikatnej konstrukcji, szkło gastronomiczne Maxima wykonane jest z wytrzymałego materiału i zostało idealnie wyważone.

- Vintage

Vintage to kieliszki o tradycyjnym, zaokrąglonym kształcie. Charakteryzują się wspaniałym połyskiem, który utrzymuje się nawet do kilkutysięcznego zmywania przemysłowego. Klasyczna forma, cienki brzeg oraz wytrzymałość materiału czynią z nich bardzo popularny komponent wyposażenia wielu restauracji i hoteli. Pasuje do każdej zastawy stołowej i uroczystości o dowolnym charakterze.

- Barline

Barline to klasyczne szklanki do alkoholu i zimnych napojów, wykonane z najwyższej jakości szkła o wysokim połysku. Posiadają cienki brzeg i bardzo wytrzymałą podstawę. Zostały starannie zaprojektowane, aby smakowanie trunku było maksymalnie komfortowe. Charakteryzują się niesamowitą poręcznością i pięknym, klasycznym kształtem.

- Club

Club to zestaw szklanek o unikalnym zaokrąglonym kształcie. Posiadają bardzo cienki brzeg, który wpływa na komfort użycia. Ich subtelny wygląd połączony jest z wytrzymałą konstrukcją i materiałem. Stanowią podstawowe wyposażenie restauracji.

- Szkło bogato zdobione

To szkło gastronomiczne o unikalnym wzornictwie, dopasowanym idealnie do konkretnego wnętrza i rodzaju potrawy. Kieliszki i szklanki bogato zdobione wyraźnie akcentują kompozycję i sprawiają, że całość prezentuje się wytwornie i elegancko.

Szkło gastronomiczne przeznaczone jest dla prawdziwych koneserów wina, koniaków i szampana, którzy docenią atrakcyjny design i poręczność kieliszków kryształowych i szklanek. Starannie zaprojektowane szkło gastronomiczne sprawia, że napoje smakują jeszcze lepiej, a czas spędzony w gronie miłych osób upływa gościom wyśmienicie. To w trosce o nich oferujemy sprzedaż najwyższej jakości naczyń szklanych i porcelanowych. wyposażenie gastronomii w produkty firmy Crystalex pozwoli ci wyjść naprzeciw najwyższym wymaganiom naszych klientów. Jest idealnie dostosowane do wystroju wnętrza oraz charakteru określonej uroczystości. Gamy poszczególnych kieliszków i szklanek są spójne i mogą zostać doskonale dopasowane do reszty kompozycji. Oferowane przez nas wyroby wykonane są z najwyższej jakości szkła, które cechuje wytrzymałość i mocne wiązanie czaszy, nóżki i podstawy. Kieliszki nie posiadają słabych punktów i charakteryzują się idealnie gładką powierzchnią. Wytrzymały materiał, z jakiego wykonane jest oferowane przez nas szkło gastronomiczne, zapewnia wysoki połysk nawet po kilkutysięcznym zmywaniu. Doskonała przejrzystość umożliwia prawidłową ocenę koloru trunku.

Sprzedajemy szkło gastronomiczne, które posiada bardzo cienki brzeg, przez co podniesiony zostaje komfort przy smakowaniu wytwornych alkoholi i zimnych napojów. Staramy się nieustannie wzbogacać naszą ofertę o nowe modele, które urzekają nie tylko oryginalnym designem, ale również solidnym wykonaniem, dzięki naszym produktom zastawa stołowa twojej restauracji uzyska nowy niepowtarzalny design i przyciągnie klienótw.

Kontakt