Wyposażenie restauracji

Opublikowano w Gastro

Nasza firma zajmuje się wyposażeniem eleganckich restauracji i hoteli w wysokiej jakości nakrycia stołowe porcelanowe firmy Seltmann Weiden. Współpracujemy z najlepszymi niemieckimi producentami wyrobów ceramicznych, docierając do źródeł. To w Niemczech odkryto w XVIII stuleciu europejską technikę produkcji przedmiotów porcelanowych. Porcelana była wówczas uważana za towar luksusowy i pełniła funkcję złota na dworach królewskich. Wyroby porcelanowe były i są w dalszym ciągu traktowane jak dzieła sztuki. Mimo że współczesna technologia pozwala produkować wyroby porcelanowe na szeroką skalę, nadal świadczą o pewnym prestiżu miejsca, w jakim są używane.

Gastronomia to branża, w której liczy się przede wszystkim smak i aromat przygotowanych potraw. Sposób podania jest ich dopełnieniem. To zmysł wzrokowy i węch przyciągają do stołu. Atrakcyjny wygląd dań wpływa na satysfakcję ze spożywanego posiłku. Eleganckie restauracje dbają o swoich gości, tworząc wspaniałą atmosferę miejsca poprzez piękny design wnętrza i odpowiedni dobór detali. Wśród nich najważniejsza jest zastawa stołowa. Dzięki niej przyrządzone dania prezentują się jeszcze lepiej, a radość ze spożywanego posiłku jest potrójna, poprzez smak, zapach oraz wzrok.

Wspaniała dekoracja stołu w połączeniu z wykwintnym menu powinna stanowić spójną kompozycję, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować zastawy stołowe dostosowane do potrzeb każdego wnętrza i charakteru poszczególnych uroczystości. Staramy się, aby każdy, nawet najdrobniejszy element harmonizował z całością. Oferujemy szeroki wybór talerzy o różnym kształcie, rozmiarze i kolorze, a także misek, miseczek, filiżanek i kubków, dostosowanych do każdej potrawy i napoju.

Na oferowane przez nas wyposażenie restauracji składa się również pełna gama wyrobów szklanych, czyli kieliszków, szklanek, pucharków i wielu innych. Szkło gastronomiczne, jakie udostępniamy, wykonywane jest z najwyższej jakości materiałów przez firmę Crystalex. Dzięki niej możemy zaoferować Państwu dowolny kształt i rozmiar naczyń szklanych w wielu kolorach do wyboru. Szkło, odpowiednio dobrane do porcelanowych talerzy, prezentuje się na stole wspaniale. Fantazyjne kieliszki stanowią akcent dekoracji nakrycia i bardzo często decydują o ogólnym charakterze podania.

Kładziemy nacisk na szczegóły, udostępniając najwyższej jakości sztućce Picard&Wielputz. Dzięki niej oferujemy szeroki wybór zestawów o dowolnym kształcie. Zwracamy uwagę na detal proponując Państwu zarówno nowoczesne rozwiązania minimalistyczne, jak i tradycyjne oraz bogato zdobione wykończenie sztućców. Wśród zestawów Picard&Wieplutz udostępniamy noże, widelce, łyżki oraz łyżeczki do konkretnych potraw oraz przybory do serwowania dań. Nasze srebro stołowe charakteryzuje się najwyższą jakością i wytrzymałością. Dobrze znosi wielokrotne mycie w zmywarkach i wyparzarkach. Sztućce Picard&Wielputz stanowią idealne dopełnienie kompozycyjne każdego podania.

Wyposażenie do restauracji i hoteli to również zastawa do zimnego i ciepłego bufetu szwedzkiego. Oferujemy wysokiej jakości naczynia do serwowania potraw firmy Frilich oraz Yegam, które zachwycają znakomitym rozwiązaniem praktycznym oraz estetycznym. Zastawa bufetowa posiada proste kształty, które pozwalają maksymalnie zaoszczędzić przestrzeń na stole. Składa się z wielu mis, misek, miseczek oraz półmisków, które umożliwią najkorzystniejsze zaprezentowanie poszczególnych potraw i przykuwa uwagę gości. Szwedzki bufet zarówno ciepły, jak i zimny musi być odpowiednio wyeksponowany. Dzięki oryginalnym kształtom naczyń oraz atrakcyjnym wizualnie potrawom, stół bufetowy jest prawdziwym dziełem sztuki.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zaopatrywaniu gastronomii w różnego rodzaju nakrycia stołowe oraz sprzęt bufetowy i kuchenny. Współpracujemy z eleganckimi restauracjami oraz hotelami cztero- i pięciogwiazdkowymi. Producenci oferowanych przez nas wyrobów szklanych i porcelanowych dbają o najwyższą jakość, wytrzymałość i elegancję najdrobniejszych elementów. Każdy mały kieliszek i filiżanka są gruntownie sprawdzane pod względem trwałości i poziomu wykonania. Porcelanowe i szklane artykuły to dzieła sztuki użytkowej, która jest naszą pasją od lat. Staramy się wychodzić naprzeciw wyzwaniom, jakie stawia branża gastronomiczna, oferując wyposażenie gastronomii dostosowane do indywidualnego zamówienia. Umożliwiamy wykonanie dowolnego logotypu na poszczególnych naczyniach. Oferujemy bogatą gamę wzorów i kolorów zastawy porcelanowej, sztućców i wyrobów szklanych. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe wyroby, charakteryzujące się modnym wzornictwem i praktycznym kształtem.

Dzięki poszczególnym komponentom, stoły przez nas dekorowane są atrakcyjne wizualnie i dopracowane w najmniejszych szczegółach. Dbamy o perfekcyjność podania Państwa potraw i staramy się, aby każde danie było główną atrakcją uroczystości. Dobry gust, finezja, umiar i profesjonalizm to tylko nieliczne z cech, jakimi wyróżniają się oferowane przez nas usługi i wyroby porcelanowe, szklane oraz sztućce. Łączymy je ze znakomitością przyrządzanych przez Państwa restaurację posiłków w trosce o pełną satysfakcję gości. Dokładamy wszelkich starań, aby wizualny efekt podania doskonale współgrał z charakterem miejsca oraz rodzajem dania.

Oferowane przez nas wyposażenie restauracji to:

Porcelana firmy Seltmann Weiden, a w tym zestawy stołowe:

- Meran

-Compact

- Imperial

- Practika

- Lukullus

- Merina

- Riviera

- Salzburg

- Top Life

- Toscana

- Luxor

- Marienbad

- Savoy

- Bufet Gourment

- Mandarin

Szkło firmy Crystalex

Sztućce firmy Picard&Wielputz, a w tym komplety:

- Ventura

- Ticino

- Piano

- Portofino

- Aradena

- Bellevue

- Gala

- Girona

- Villago

- Montego

- Antaris

- Tools

- Pasadena

- Modena

- Lugano

- Ancona

- Amalfi

- Ligato

- Palazzo

- Novara

- Altfaden

Oferujemy wysokiej jakości wyposażenie restauracji, a w tym również: urny i bańki do mleka, dyspensery do soku, misy z karafkami, karafki, pojemniki i miski bufetowe, schładzacze i roltopy, dozowniki do muesli, miski i bloki do serwowania potraw, a także podgrzewacze, termosy i urny do wrzątku.

 

Kontakt