Wyposażenie dla gastronomii

Opublikowano w Gastro

Elegancko udekorowany stół wpływa na zadowolenie gości. Umiejętność odpowiedniego zaprezentowania posiłku to połowa sukcesu. Oczywiście najważniejsza jest sztuka kulinarna, która zapewni najlepszy smak i zapach potrawy. Podanie jest jej najlepszym uzupełnieniem. Powinno współgrać z rodzajem poszczególnych posiłków. Czy jest to zimny, czy gorący bufet, tort weselny, czy wykwintna kolacja, całość powinna być starannie zaplanowana.

Naszą pasją jest dekoracja stołów. Z entuzjazmem podchodzimy do projektowania podania i tworzenia oryginalnych kompozycji. Sprzedajemy wyposażenie dla gastronomii, które obejmuje porcelanowe zastawy stołowe, szkło kryształowe oraz sztućce gastronomiczne. Każdy pojedynczy element stołu jest dla nas dziełem sztuki, które zasługuje na odpowiednie miejsce. Kładziemy nacisk na detal, aby całość prezentowała się jak najlepiej.

Wygląd stołu powinien harmonizować z wystrojem wnętrza oraz stylistyką samego dania. Znajomość przeznaczenia poszczególnych naczyń jest bezcenna, a ich odpowiednie wykorzystanie pozwala wykreować prawdziwe dzieło. Atrakcyjny wygląd podania oraz wspaniały aromat potraw powinny przyciągać do stołu każdego. Dbamy o to, aby dania stanowiły najważniejszy element wieczoru na dowolnym przyjęciu.

W trosce o prestiż restauracji oraz wszelkich usług gastronomicznych naszych klientów oferujemy sprzedaż wyrobów wiodących na rynku europejskim i światowym producentów. Staramy się, aby każdy produkt był możliwie najwyższej jakości. Oferowane przez nas wyposażenie dla gastronomii to luksusowa porcelana gastronomiczna firmy Stelmann Weiden, która posiada ponad stuletnią tradycję wykonywania artykułów ceramicznych. Sięgając po wyroby tego producenta mamy pewność, że nasi klienci otrzymają najlepsze zastawy porcelanowe o oryginalnym wzornictwie i starannym wykonaniu. Szeroki wybór obejmuje talerze płaskie i głębokie o różnych kształtach i wymiarach, rozmaitych wielkości miski i miseczki, półmiski o szczególnym zastosowaniu, w tym naczynia do pizzy, brytfanny i talerze do tarty, a także filiżanki do poszczególnych rodzajów kawy i herbaty, duże i małe dzbanki, sosjerki, bulionówki, kieliszki i talerzyki do jaj, maselniczki, wazy, zestawy stołowe do przypraw, wazony świeczniki, popielniczki i serwetniki oraz wiele innych. Wśród bogatej oferty wyróżnić możemy zestawy produktów, które możecie Państwo zamówić w dowolnej ilości i postaci. Obejmują one poszczególne linie porcelany:

- Meran

- Compact

- Imperial

- Practika

- Lukullus

- Merina

- Riviera

- Salzburg

- Top Life

- Toscana

- Luxor

- Marienbad

- Savoy

- Bufet Gourment

- Mandarin

Sprzedajemy wysokiej klasy sztućce niemieckiej firmy Picard&Wielputz, która wykonuje swoje produkty z najlepszej jakości surowców, angażując zaawansowaną technologię. Nowoczesne rozwiązania technologiczne, wzornictwo na najwyższym poziomie oraz trwałość materiału pozwalają im uzyskać znakomite wyroby, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane w branży gastronomicznej i służyć przez wiele lat. Sztućce niemieckiego producenta to również narzędzia bufetowe, a w tym nabierki, chochle, noże o specjalnym przeznaczeniu, nożyce do drobiu i wiele innych. Oferowane przez nas srebro stołowe firmy Picard&Wielputz obejmuje komplety:

Ventura

- Ticino

- Piano

- Portofino

- Aradena

- Bellevue

- Gala

- Girona

- Villago

- Montego

- Antaris

- Tools

- Pasadena

- Modena

- Lugano

- Ancona

- Amalfi

- Ligato

- Palazzo

- Novara

- Altfaden

Wspaniały wygląd całej kompozycji zapewnia odpowiednio dobrane szkło kryształowe, czyli różnej wielkości kieliszki, szklanki i pucharki. Wyroby szklane stanowią wyraźny akcent dekoracji stołowej, przesądzający o charakterze podania. Oferujemy sprzedaż szkła stołowego wiodącej na rynku firmy czeskiej Crystalex. Producent ten gwarantuje najwyższą jakość wykonania każdego elementu, dzięki czemu szklane wyposażenie dla gastronomii jest możliwie trwałe. Zwracamy uwagę na odpowiedni design produktów i precyzję wykończenia. Firma Crystalex jest obecnie jednym z największych producentów w Europie. Dzięki temu możemy nieustannie poszerzać nasza ofertę o nowe rozwiązania dekoracyjne kieliszków i szklanek.

Oferujemy wyposażenie dla gastronomii w postaci naczyń bufetowych niemieckiego producenta Frilich oraz włoskiej firmy Yegam. Udostępniane przez nas wyroby to gwarancja najwyższej jakości i elegancji. Sprzęt do zimnego i ciepłego bufetu obejmuje podgrzewacze o różnej pojemności, kształcie oraz wzornictwie, termosy i urny do wrzątku wykonane z najlepszej stali, schładzacze oraz urny, bańki i karafki, a także różnych rozmiarów miski, pojemniki i dozowniki. Dzięki nim możemy zaprojektować atrakcyjny bufet o spójnej kompozycji. Sprzęt bufetowy Frilich i Yegam to nowoczesne rozwiązania praktyczne, które umożliwiają bardzo łatwą obsługę.

Bogata oferta produktów, stanowiących eleganckie wyposażenie gastronomii umożliwia dopasowanie poszczególnych detali do rodzaju każdego przyjęcia oraz dekoracji wnętrza. Nasza firma cieszy się zaufaniem swoich klientów od lat, wśród których znajdują się właściciele eleganckich restauracji oraz cztero- i pięciogwiazdkowych hoteli. Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas produkty przynosiły im prestiż. Dbamy o wygląd podania w trosce o zainteresowanie i satysfakcję gości, dlatego korzystamy z wyrobów światowej sławy producentów niemieckich, czeskich i włoskich. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, aby dostosować się w optymalny sposób do wymagań naszych klientów oraz rynku. Staramy się być na bieżąco z panującymi trendami wyposażenia gastronomicznego proponując nowoczesne rozwiązania praktyczne i estetyczne.

Odpowiednio dopasowana porcelana, szkło stołowe oraz sztućce wpływają na satysfakcję gości ze spożywanego posiłku. Atrakcyjne podanie dodatkowo karmi zmysły, sprawiając, że potrawy smakują jeszcze lepiej. Staramy się więc oferować wysokiej jakości wyposażenie dla gastronomii, które zaintryguje gości. Wystrój wnętrza, panująca atmosfera, odpowiednia muzyka oraz piękna porcelana, kieliszki i srebro to doskonałe uzupełnienie wykwintnego menu.

Kontakt