Zastawa stołowa

Opublikowano w Gastro

Nasza firma zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości wyposażenia gastronomicznego. Wyroby z porcelany i szkła to nasza pasja. Zamiłowaniem do sztuki użytkowej chętnie zarażamy naszych klientów, właścicieli lokali gastronomicznych i osób prowadzących usługi cateringowe. Potrafimy mądrze doradzić w wyborze odpowiedniego serwisu. Z przyjemnością nakryjemy każdy stół, nadając mu piękny, niepowtarzalny wygląd, który umili posiłek Państwa gościom. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie doboru i sprzedaży profesjonalnych naczyń kuchennych i stołowych.

Wiemy, jak ważna jest zastawa stołowa. Zapach potraw, ich wygląd oraz atrakcyjność nakrycia przyciąga gości do stołu i sprawia, że przyrządzone danie smakuje jeszcze lepiej. Gotowanie jest sztuką, którą zajmują się nasi klienci. My staramy się ją uzupełnić, oferując wysoce dekoracyjne wyposażenie do gastronomii, w których potrawy zostaną gościom podane.

Urządzenie wspaniałego przyjęcia to przede wszystkim starannie zaplanowanie menu. Pieczołowicie przygotowane potrawy, które zachwycą cudownym smakiem i aromatem oraz odpowiednia oprawa to gwarancja sukcesu. Dbając o szczegóły, zajmujemy się profesjonalną dekoracją stołu, korzystając z wyrobów znanych i zaufanych producentów.

Profesjonalna zastawa stołowa musi być nie tylko atrakcyjna, ale również funkcjonalna. Korzystamy z najlepszych rozwiązań zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Dopasowujemy nakrycie do charakteru przyjęcia oraz rodzaju kuchni. Zadbamy o każdy szczegół i odpowiednie podanie potrawy

Elegancja i wysoka jakość to najważniejsze cechy oferowanych przez nas wyrobów. Staramy się łączyć je z profesjonalizmem naszych usług, aby każde przyjęcie było niezapomnianym przeżyciem dla gości i organizatorów.

Oferujemy szeroki wybór naczyń stołowych dla restauracji oraz działalności cateringowej. Nasze wyposażenie do restauracji odznaczają się wysoką wytrzymałością oraz niezwykle atrakcyjnym wyglądem, który jest odpowiednio dopasowany do rodzaju każdego przyjęcia oraz wystroju wnętrza. Oferowana przez nas zastawa stołowa jest produkowana z najlepszych materiałów ceramicznych, dzięki którym nasze usługi zostały nagrodzone wieloma certyfikatami i wyróżnieniami.

Nasza zastawa stołowa zawsze współgra z charakterem miejsca, dzięki różnym kształtom, kolorom i stylom do wyboru. Każdy komplet posiada swoje własne, niepowtarzalne wzornictwo, które harmonizuje ze stylistyką potraw i ogólnym wystrojem wnętrza. Aby sprostać największym wymaganiom naszych klientów, nieustannie poszerzamy ofertę o nowoczesne oraz klasyczne wyroby szklane i porcelanę. Oferowane przez nas komplety są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru.

Malownicza zastawa stołowa jest przez nas dostarczana w godzinach przez Państwa ustalonych. Dowiezione na miejsca naczynia są przeznaczone do natychmiastowego podania, ponieważ zapewniamy najwyższą higienę i bezpieczeństwo, spełniając ścisłe standardy sanitarne.

Oferowana przez nas zastawa stołowa obejmuje:

- talerze płytkie

- talerze głębokie

- bulionów ki

- salaterki

- pucharki do lodów

- filiżanki

- kubki

- szklanki

- szkło koktajlowe

- kieliszki do wina

- kieliszki do brandy i koniaku

- kieliszki do szampana

- kieliszki do grappy

- kieliszki do wódki

- kieliszki do jaj

- kufle do piwa

- miski i miseczki

- półmiski

- sosjerki

- dzbanki

- karafki

- sztućce

- cukiernice

- świeczniki

- popielniczki

Gotowe zestawy to:

Meran

Klasyczna zastawa stołowa porcelanowa o wysokim połysku w białym kolorze. W jej skład wchodzą płytkie i głębokie talerze oraz małe talerzyki, mogące pełnić rolę podstawek do filiżanek, a także miski i miseczki różnego rozmiaru oraz bulionówki, kubki, filiżanki i wiele innych. Zastawa stołowa Meran to połączenie nowoczesnego minimalizmu z tradycyjnym kształtem.

Compact

Zastawa stołowa Compact to tradycyjna biała porcelana. Jest doskonale wyważone i posiada klasyczny kształt, który idealnie sprawdzi się w każdej restauracji o dowolnym charakterze. Jest dostępna w podstawowej wersji bez ozdób lub z dwoma subtelnymi dekorami do wyboru.

Imperial

Jest to zastawa stołowa w brytyjskim stylu. Jest wykonana z wysokiej jakości materiału. Jej elementy charakteryzują się praktycznym i jednocześnie eleganckim kształtem. Występuje w białym kolorze z różnym wzornictwem do wyboru, w postaci motywu kwiatowego lub delikatnego dekoru.

Practika

Practika to zastawa stołowa o prostym kształcie i wielu wzorach do wyboru. Może służyć zarówno jako codzienny serwis do domu, jak i ozdobna zastawa na przyjęcie. Komponenty zestawu posiadają bardzo praktyczną i minimalistyczną formę. Dobierając odpowiedni dekor, możemy dopasować ją do charakteru danego miejsca, dzięki temu nadają się na wyposażenie gastronomii prawie każdego rodzaju.

Lukullus

Lukullus to zastawa stołowa w białym kolorze o okrągłych kształtach. W swoim zestawie posiada bardzo szeroki wybór komponentów, w tym również podgrzewacz, deskę do krojenia oraz specjalne talerze do pizzy. Została wykonana z najwyższej jakości porcelany. Pasuje do przytulnych pomieszczeń, eleganckich przyjęć oraz do codziennego użycia.

Merina

Merina jest elegancką zastawą stołową, której komponenty posiadają ozdobne wykończenie w postaci modnej falbanki. Jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych z dowolnym wzorem do wyboru. Można również zamówić serwis w podstawowej wersji bez kolorowych wykończeń.

Riviera

Riviera to wytworna zastawa stołowa w stylu angielskim. Posiada unikalny kształt z zdobnymi żłobieniami. Występuje w białym kolorze, ale dostępna jest również zastawa z pastelowym wykończeniem. Harmonizuje z eleganckim wnętrzem oraz restauracją urządzoną w stylu retro.

Salzburg

Salzburg jest zastawą stołową przeznaczoną do bardzo eleganckich restauracji i przyjęć oraz kawiarni w stylu retro. Posiada przepiękne wzornictwo, dzięki któremu wygląda jak z barokowego dworu królewskiego. Dostępna jest zarówno w białym kolorze, jak i z bordowym wzorem kwiatowym.

Top Life

Top Life to nowoczesna zastawa stołowa, której kształt oraz wzory do wyboru pasują zarówno do eleganckiego stylu przyjęć, jak i bardziej swobodnych uroczystości.

Toscana

Toscana to typowy włoski styl serwisu, pasującego zarówno do uroczystości wszelkiego typu oraz do codziennego zastosowania. Zastawa stołowa Toscana dostępna jest w podstawowym białym kolorze oraz z kolorowymi wzorami do wyboru.

Luxor

Luxor jest wspaniałą zastawą stołową o niesamowicie oryginalnej formie. Jest elegancka, ale jednocześnie subtelna. Posiada piękny doskonale wyważony kształt, który harmonizuje z dowolnym charakterem przyjęcia. Jej wyposażenie stanowi unikatowy zestaw głębokich talerzy, które ustawione na stole w odpowiedniej kompozycji przyjmują postać lilii wodnej.

Marienbad

Marienbad jest bardzo wytworną zastawą stołową w austriackim stylu. Doskonale harmonizuje z eleganckim przyjęciem. Jest dostępna w podstawowym białym kolorze oraz z wykończeniem w postaci kolorowego kwiatowego wzoru lub popielatej ilustracji. Zastawa stołowa Marienbad pasuje do wykwintnych potraw w stylowej restauracji.

Savoy

Savoy jest nowoczesną zastawą stołową o minimalistycznym kształcie i bardzo ciekawym rozwiązaniu podania potraw. Jest wyposażona w talerze o różnym kształcie do wyboru, zarówno okrągłe, jak i prostokątne. Półmiski do dań dostępne są również w kształcie kropli wody. Zastawa stołowa Savoy to prostota i elegancja w jednym.

Bufet Gourment

Bufet Gourment to naczynia bufetowe o prostym kształcie i białym kolorze. Składają się z wielu miseczek, misek o różnej wielkości i formie. Cechuje je nowoczesny styl i praktyczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić miejsce na stole bufetowym. W trosce elegancję i dobrą organizację podania miseczki przybierają prostokątny kształt. Minimalizm zastawy bufetowej pozwala zaprezentować dania w jak najlepszym świetle.

Mandarin

Klasyczna zastawa stołowa, która doskonale sprawdza się w każdej restauracji, kawiarni oraz na przyjęciu w dowolnym stylu. Dzięki prostym kształtom komponentów jest uniwersalna i dostosowana do każdego miejsca i rodzaju dania. W swoim wyposażeniu posiada oryginalne talerze do podania potraw, które jednocześnie spełniają rolę miseczek. Ich niebanalny kształt przyciąga wzrok, ale jednocześnie stanowi praktyczne rozwiązanie podania zakąsek. Dostępna jest z trzema kolorowymi dekorami do wyboru.

Kontakt