Wyposażenie do restauracji

Opublikowano w Gastro

Właściciele restauracji i hoteli oraz osoby prowadzące dowolną działalność w branży gastronomicznej mogą skorzystać z szerokiej oferty naszej firmy. Proponujemy gotowe rozwiązania estetyczne i praktyczne, aby podawane posiłki prezentowały się jeszcze lepiej.

Udostępniamy sprzęt gastronomiczny oraz naczynia stanowiące wyposażenie do gastronomii. Naszą bogatą ofertę opieramy o wyroby wiodących na rynku producentów wysokiej jakości sprzętu i naczyń porcelanowych i szklanych.

Zdajemy sobie sprawę, jak elegancki wystrój wnętrza oraz odpowiednie podanie posiłków wpływa na satysfakcję gości. Sztuka kulinarna to przede wszystkim smak i aromat wykwintnych dań. Nie możemy jednak zapominać o ich atrakcyjnym wyglądzie. Aby potrawa prezentowała się efektowanie, niezbędna jest dbałość o właściwy dobór naczyń oraz spójną kompozycję stołu. Piękne dekoracje w postaci kryształowych kieliszków, eleganckiej porcelany, srebrnych sztućców, kolorowych serwetek oraz samych potraw sprawiają, że spożywanie posiłku to jeszcze większa przyjemność. Pragniemy pomóc naszym klientom jak najlepiej dogodzić gościom rozpieszczając zmysły, dlatego kładziemy nacisk na atrakcyjny wygląd oferowanych przez nas wyrobów. Szukamy również najlepszych rozwiązań praktycznych, aby obsługa stołu przez personel nie sprawiała trudności, a szwedzki bufet był dostępny dla każdego.

Dekoracja stołu to nasza pasja, którą chętnie zarażamy właścicieli hoteli i restauracji. Wyroby porcelanowe to sztuka użytkowa, która dzięki pięknemu wzornictwu cieszy oko podczas prozaicznych czynności. Dzięki atrakcyjnym naczyniom potrawy smakują nam jeszcze lepiej. Dbamy o najwyższą jakość podania, dlatego oferujemy wyroby wiodących na rynku producentów. Firma Seltmann Weiden projektuje wspaniałą porcelanę w wielu wariantach do wyboru. Dzięki niej możemy ściśle dopasować zastawę stołową do stylistyki wnętrza oraz charakteru każdej uroczystości. Oferujemy wyposażenie gastronomii oraz gospodarstwa domowego. Wśród szerokiej gamy form i kolorów każdy może wybrać coś dla siebie. Udostępniamy zarówno zastawy stołowe o nowoczesnym minimalistycznym kształcie oraz dekoracyjne serwisy zdobione kwiatami i eleganckimi dekorami. W zależności od wystroju wnętrza Państwa restauracji, możemy dostarczyć zastawę stołową , która będzie się harmonijnie komponować z atmosferą miejsca.

Każda uroczystość posiada swój własny styl. Decyduje o nim zarówno muzyka, jak i menu oraz wszelkie dekoracje. Stół powinien stanowić spójną kompozycję, która nie będzie kłócić się z wystrojem wnętrza. Dlatego ważna jest dbałość o detale. Oferujemy wyroby porcelanowe firmy Seltmann Weiden przeznaczone do konkretnego charakteru przyjęcia. Idealne podanie sprawi, że potrawy będą główną atrakcją wieczoru.

Wyposażenie do restauracji i hoteli w postaci wyrobów porcelanowych firmy Seltman Weiden obejmuje:

- Zestaw Meran

Jest to zastawa stołowa o klasycznym kształcie. Dzięki prostocie wykonania jest uniwersalna i nadaje się zarówno do codziennego użytku, jak i zastosowania podczas eleganckiego bankietu. Minimalizm poszczególnych komponentów idealnie współgra z nowoczesnym wnętrzem hotelu lub restauracji.

- Zestaw Compact

Zastawa stołowa Compact posiada tradycyjny, zaokrąglony kształt, który harmonizuje z przytulnym wnętrzem w stylu retro.

- Zestaw Imperial

To idealne wyposażenie do restauracji urządzonej w klasycznym stylu. Posiada tradycyjny kształt, zdobiony żłobieniami i kilkoma dekorami do wyboru.

- Zestaw Practika

Zastawa stołowa charakteryzuje się prostą formą i minimalistycznym stylem. W zależności od dekoru, możemy dopasować porcelanę do przytulnego wnętrza restauracji lub chłodnego nowoczesnego charakteru miejsca.

- Zestaw Lukullus

Zastawa stołowa Lukullus posiada zaokrągloną klasyczna forma, dzięki której pasuje do każdego wnętrza i dowolnego charakteru uroczystości. Wytworny kształt bulionówek oraz waz do zupy sprawia, że harmonizuje również z wystrojem eleganckiej restauracji.

- Zestaw Merina

To bardzo elegancka zastawa stołowa, która pasuje do wnętrz urządzonych w rustykalnym stylu. Urzeka ozdobną formą zakończoną falbanką.

- Zestaw Riviera

Jest to zastawa porcelanowa, zaprojektowana z myślą o eleganckich kawiarniach. Doskonale pasuje do przytulnych wnętrz.

- Zestaw Salzburg

Zestaw Salzburg to elegancka porcelana przeznaczona do stylowych restauracji i hoteli. Harmonizuje z pięknym starodawnym wnętrzem wypełnionym antykami.

- Zestaw Top Life

Zastawa Top Life to nowoczesny minimalizm połączony z subtelną elegancją. Posiada unikalny kształt, który doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz restauracji i hotelów.

- Zestaw Toscana

To zastawa o tradycyjnej zaokrąglonej formie. Posiada uniwersalny charakter i pasuje do wszelkiego rodzaju wnętrz i rodzaju uroczystości.

- Zestaw Luxor

To unikalna porcelana o klasycznym białym kolorze i modnych kształtach. Urzeka subtelną elegancją i praktycznością. Cechuje ją wspaniałe rozwiązanie estetyczne głębokich talerzy, które w zestawie tworzą ciekawą formę.

- Zestaw Marienbad

To elegancka porcelana przeznaczona do użycia podczas stylowych przyjęć. Harmonizuje z pięknym starodawnym wnętrzem restauracji.

- Zestaw Savoy

To nowoczesna zastawa stołowa, którą charakteryzuje minimalizm i elegancja. Doskonale współgra z prostym szkłem i prostokątnymi półmiskami.

- Zestaw Bufet Gourment

Jest to idealne rozwiązanie do podania zimnego bufetu. Składa się z wielu drobnych komponentów, których kształt pozwala zaoszczędzić wiele miejsca. Sprawia, że podana potrawa wygląda jeszcze bardziej atrakcyjnie.

- Zestaw Mandarin

To nowoczesna zastawa stołowa o klasycznym kształcie i nowatorskich rozwiązaniach podania. Oryginalne miseczki umożliwią podanie sosu i zakąsek na jednym naczyniu.

Wszystkie zestawy wykonane są z najwyższej jakości ceramiki i charakteryzują się dużą odpornością na ścieranie. Są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki eleganckim dekorom i rustykalnym ilustracjom. Zestawy obejmują wiele komponentów do wyboru na indywidualne zamówienie. W ich skład wchodzą różnych rozmiarów talerze głębokie i płytkie, bulionówki, salaterki, miski i miseczki oraz filiżanki o różnym przeznaczeniu kubki, a także półmiski, wazy do zup, dzbanki, sosjerki, talerze do tarty, pizzy i wiele innych.

Kontakt